Jak jíst své palačinky? S máslem a sirupem? Nudíš se už jen s máslem a sirupem? Chcete někdy něco víc? Chcete někdy něco jiného? Copak byste neměli rádi chutnější palačinky?

Existuje způsob, jak ochutnat palačinky. Pamatujte si, palačinky už jsou docela chutné. Tam jsou jako mít základní, prostý dort, který je slathered na másle a potažené sirupem. Máslo a sirup jsou skvělou kombinací, ale někdy budete chtít něco jiného, ​​ale stále chcete mít dort k snídani.

Můžete mít dort k snídani a dělat to zvláštní. Vyzkoušeli jste někdy nový recept? Věřte tomu nebo ne, tam jsou tuny různých palačinek recepty venku, a nejsou všechny prosté, základní recepty. Můžete si je vytvořit se všemi druhy kreativity.

Zkuste hledat něco úplně jiného, ​​jako jsou čokoládové palačinky, palačinky z arašídového másla, palačinky z kyselé smetany, palačinky z podmáslí, jahodové palačinky, seznam pokračuje. Kdo ví, co bys tam mohl zjistit, abys šel v kuchyni na snídani?

Pokud nemáte zájem hledat nový recept, protože ten, který máte, je základní, ale vyzkoušený a pravdivý. Byl testován a víte, že to je to, co chcete. Pokud se vám to palačinky recepty líbí, použijte jej, ale udělejte to mimořádným. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat mimořádným.

Hodit co chcete do receptu. Budete potěšeni tím, s čím můžete přijít. Zkuste přidat bobule nebo jiné ovoce, jako jsou plátky banánů. To je zdravější nechat lahodnou alternativu, kterou budete milovat.

Pokud chcete něco méně “zdravého”, myslím, že sladkosti. Házet nějaké čokoládové lupínky nebo sekat své oblíbené tyčinku a hodit ho dovnitř. Házet v rozbité toffee bar. Nemůžete dostat dost reese? Nasbírejte nějaké poháry arašídového másla a vhoďte je dovnitř.